DOPORUČUJI:

\"\"


\"\"

Krbové vložky Kobok se vyznačují robustním provedením a možností elektronické regulace hoření krbů. Krby s těmito krbovými vložkami jsou alternativou pro přitápění a topení kombinací sálání a proudění teplého vzduchu. Velké plochy prosklení krbových vložek jsou určujícím faktorem pro okamžité  aktivní předávání  velkého množství tepla  sáláním.  Šamotová  vyzdívka tloušťky  45 mm  stabilizuje hoření a  výrazně prodlužuje dobu mezi přikládáním.

 

\"\"

 

\"\"

 

Teplovzdušné a teplovodní krbové vložky jsou vyrobeny z litiny nebo žáruvzdorné oceli s akumulační výstelkou topeniště. Díky spojení nejmodernějších výrobních technologií a tradičního způsobu zpracování mají  krbové vložky BeF vysokou kvalitu a řadí se mezi evropskou špičku.
Krbové vložky všech řad zároveň splňují ty nejpřísnější evropské technické normy a emisní limity, což umožňuje, aby si je do svých krbů vybrali zákazníci nejen na tuzemském, ale především zahraničním trhu

\"\"

Teplovodní krbové vložky firmy KRATKI jsou určeny jednak k vytápění místnosti,  v níž jsou instalovány, ale  také k ohřevu  dalších místností pomocí teplé vody  v radiátorech. Plášť krbové vložky je vyroben z kvalitní oceli, rám vložky včetně dvířek a roštu jsou litinové. Zadní a boční strany komory topeniště spolu se stropem vložky tvoří plášť pro ohřev vody o šířce od 40 mm do 50 mm. Ve vrchní části vložky jsou umístěny vodní trubky o průměru 60 mm, které zintenzivňují tepelnou výměnu.


\"\"

\"NAVRCHOLU.cz\"


ODBORNÁ MONTÁŽ KAMEN

ODBORNÁ MONTÁŽ KRBOVÝCH KAMEN

 

 

Zákazníkům, kteří nemají možnost osadit kamna či krbovou vložku oprávněným pracovníkem-kamnářem  a sami si na montáž netroufnou, nabízím odbornou  montáž ve vašem domě či chalupě  na veškerá krbová kamna zakoupená přes mojí firmu.


V rámci této služby  Vám nabízím samozřejmě také kompletní začištění sopouchu a případně i drobné zednické a kamnářské práce spojené s úpravou napojení do komína.Samozřejmostí je veškeré příslušenství jako jsou  kouřovody, plech pod kamna,  tvrzené sklo apod.

 

Zákazník je povinen  zajistit si vyjádření kominíka a revizi komína. Stav a bezpečnost komína nejsem schopen ani oprávněn posuzovat a za případné škody vzniklé špatným stavem komína nezodpovídám !!!

 

 

Zajištuji dovoz a montáž těchto značek:

 


Logo společnosti HS Flamingo s.r.o.

  • KRBOVÁ KAMNA HS FLAMINGO
  • TEPLOVODNÍ KRBOVÁ KAMNA  AQUAFLAM
  • TEPLOVODNÍ A TEPLOVZDUŠNÁ KRBOVÁ KAMNA ANNA
  • VÍCE ZDE  http://www.hsflamingo.cz/

 

  • LITINOVÁ KRBOVÁ KAMNA INVICTA

 

 

  • LITINOVÁ KRBOVÁ KAMNA NA DŘEVO
  • LITINOVÁ KRBOVÁ KAMNA NA DŘEVO A UHLÍ
  • VÍCE ZDE  http://www.saey.cz/

 

  • TEPLOVZDUŠNÁ KRBOVÁ KAMNA
  • TEPLOVODNÍ KRBOVÁ KAMNA

 

 

 

YTBiNT